Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek, hogy helyrejöjjön...

Mit tegyek, hogy helyrejöjjön a nyakam?

Figyelt kérdés
Egyik reggel amikor felkeltem nagyon fájt a nyakam és azóta sem tudom elforditani jobbra a fejem és ugyanigy van édesapám is. Kaptunk izületi fájdalomra egy kenőcsöt és azzal kenjük de eddig nem sokat használt. El fog ez múlni, ha igen, mikor?

2015. szept. 1. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tidris tapasz, vagy lobalzsam (esetleg sportkrem) es maszirozas. Ezek a gyogymodok, de lassan fog javulni igy is. Valoszinu idegbecsipodesrol lehet szo, vagy csak legkondi/ventillator mellett aludtal, az izuleteid lemerevedtek es a reggeli ebredesnel becsipodott/meghuzodott.
2015. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tidris=tigris
2015. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ventillátornál aludni sem légkondi mellett de igy úgy nézek ki mint egy nyomorék, remélem elmúlik.
2015. szept. 1. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasgass picit a porckorong.hu-n, hátha találsz jó tanácsot. Nekem ez nyaki gerinc problémára utal (nekem is az van, úgy találtam meg az oldalt), lehet tényleg csak becsípődés, de ha nem múlik, mindenképp ki kéne vizsgáltatnod szakorvossal, pl. reumatológus. Minimum egy nyaki gerinc röntgen kellene.
2015. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Forduljatok gyógymasszőrhöz!
2015. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is küzdök ezzel már 3 napja. voltaren forte kenőccsel van bekenve naponta kétszer. de kipróbálom a tigristapaszt rá.
2016. febr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!