Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Addna valaki tanácsot? (többi...

Addna valaki tanácsot? (többi lent)

Figyelt kérdés
El tört a bokám! Kèt héttel ezelött volt az operáciom! Husz kiloval terhelhetem de mar 30kilot is kinyomtam vele! A bal lábam sérült, a bal lábam bal oldalán egy platina lemez van 6 csavarral a másikoldalon 2 nagy csavar! 4 hét mulva kell mennem csavarszedésre 3 darab csavart szednek ki! Dw en nem birok addig mankoval járni! Meg öl az ideg hogy itthon döglödöm és nem tudok dolgozni! Fokozatosan nem tudnám el hagyni a mankot? Tapasztalatok?

2015. okt. 4. 16:45
 1/4 Yolo2 ***** válasza:
Konzultálj az orvosoddal, kérdezd meg, hogy nem tudna-e gyógytornára küldeni még a csavarszedés előtt. Ha túl gyorsan akarod terhelni a sérült térded pórul járhatsz.
2015. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi kihagytam! A bokám!
2015. okt. 4. 20:32
 3/4 Yolo2 ***** válasza:
Nem hagytad ki, véletlenül írtam térdet, de igazából mindkettőre vonatkozik. :D
2015. okt. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos és gyógytornász tudja megmondani. Nem egy esetben lehet egy ilyennek olyan szövödménye, hogy 10-15-20 év múlva már alig fogsz tudni ráállni (esetleg kialakul egy helytelen mozgásforma és lesz egy csipő-gerinc problémád is még ez mellé). És lehet akkor nem is fogsz már erre emlékezni, hogy "türelmetlen" voltál. sajnos kell időt adni a szervezetnek még akkor is ha úgy rézed nem fáj.
2015. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!