Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokatörés utáni otthoni...

Bokatörés utáni otthoni tornát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015.08.27.-én elestem és a legsúlyosabb külbokatörést szenvedtem el. Még aznap megműtöttek és egy platina lemez 4 kicsi illetve 1nagy, ami tehermentesítő, csavart tettekba lábamba. Ezért nem kaphattam járógipszet, szóval 6 héten keresztül mankóztam, míg 10.09.-én levették a gipszet, majd helyi értéstelenítővel kivették a tehermentesítő csavart 10.15-én. Jövőhét vasárnap kell visszamennem varratszedésre, és addig még nem mehetek gyógytornászhoz és azt szeretném megtudni, hogy melyek azok a gyakorlatok amiket itthon is csinálhatok és hatásosak????

Előre is köszönöm!!



2015. okt. 17. 09:53
 1/1 jade48 válasza:

Nekem még nem volt semmilyen törésem, de úgy hallottam, hogy ilyenkor a legjobb tornagyakorlat a tyúklépés. Ettől általában kicsit helyreáll a bokád tartása, és fájni sem fog.

Ezen a linken utánaolvashatsz: [link]

2015. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!