Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S, gyors válasz kéne....

S. O. S, gyors válasz kéne. Eltört a csuklóm?

Figyelt kérdés
Tegnap a suliban,ebéd előtt hátulról,nekifutásból nekem jöttek,én reflex szerűen kinyújtottam a kezem,így a kezemre estem.A földön fetrengettem fájdalmamban.Fáj,este sírtam a fájdalomtól.Be van dagadva.A vizes borogatás egy kicsit segít,de így is fáj.Anyám nem vitt kórházba,aszt mondta,hogy kibicsaklott.Kérlek segítsetek.
2015. okt. 17. 13:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Még else olvasta.azzt mondja magamnak adom a diagnózist,meg hogy nincs erltörve.most mi tévő legyek?
2015. okt. 17. 14:18
 12/26 anonim ***** válasza:
Fogd a TB kártyádat és menj el egyedül az ügeletes sebészetre.
2015. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogyha eltört és nem lesz rendesen rögzítve, akkor rosszul forr össze, és akkor nem tudsz neki segíteni a takarításba. És igenis harcolj addig, ameddig el nem visz a balesetibe.
2015. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Egyedül viszont nem látják el. Tehát vagy apud, vagy anyud menjen veled.
2015. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Akkor egy rokont kérj meg, valaki csak van a családban aki elvinne, nagyszülő, idősebb testvér, keresztszülő, vagy más ismerős.
2015. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az ügyelet gyulán van,én meg kötegyánban,és nincs ki elvigyen.vagy öreg,vagy van fontosabb dolga
2015. okt. 17. 14:41
 17/26 A kérdező kommentje:
most meg elkezdett fájni.küldenék képet a kezemröl,csak nem tudom hogyan kell
2015. okt. 17. 15:00
 18/26 anonim ***** válasza:
Hiába küldenél képet, az orvosok is azonnal röntgenre küldenének, mert kívülről ők sem látnak semmit. Kivéve, ha nyílt törés, vagy durván szétcsúszott a csuklód, ami reméljük, nem történt meg.
2015. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Jajj, legyszives kerj meg valakit es menjetek orvoshoz!! Ez nem jatek!


Vagy


Ha mar tul vagy rajta, mi volt? Hogy vagy?

2015. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha meg nem mentel el akkor kér meg egy osztálytársad anyujat vagy apujat. Vagy szomszédot akarkit. Fogdd meg a szemelyid taj kartyad lakcimkartyad... Mindenniratod es irany a kórház. Vagy ha máshogy nem busszal vonattal ami jar arra egy felnottel próbálj meg eljutni kórházba. Lehet kicsi a baj, de lehet hogy akkora hogy csak műtéttel lehet helyrehozni. Ha elmentel orvoshoz mit mondott mit csibalt?
2015. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!