Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mibaja lehet a lábamnak?

Mibaja lehet a lábamnak?

Figyelt kérdés
Az egèsz 3 napja kezdődött a bal tèrdem alatt fáj nèha beszúr ès órákig nem tudok ráállni. Ránèzèsre semmi baja nem lila nem estem el meg semmi ilyesmi. Kentem rá lóbalzsamot de nem javult. Már egyre jobban fáj tudom mozgatni ha megnyomom se èrzèkeny 13/L

2015. okt. 23. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a lóbalzsam nem tudom micsoda, de az orvost nem fogja helyettesíteni.


Telefonos orvosi ügyelet jellemzően még ünnepnapokon és hétvégéken is mindig elérhető, és azt biztosan meg tudják állapítani, ha jobb ötlet azonnal orvoshoz fordulni. Megyeszékhelyeken is sztk-ban és kórházban mindig találsz ügyeletet. Ha mást nem, weben a webbeteget megkérdezni is relevánsabb, mint a gyakorikérdések, mert ott tényleg orvosok válaszolnak:


[link]


Bár azon csodálkozom, hogyhogy a szüleid nem foglalkoznak veled, hogy ezt itt kell megkérdezned.

2015. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de amennyiben nem javul, mindenképpen keress fel vele egy dokit.
2015. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1# köszönöm amit irtál de azt kikèrem magamnak h a szüleim nem foglalkoznak velem csak tudják hogy nekem voltak már nagyobb sèrülèseim amivel nem vittek orvoshoz ès azèrt itt kèrdeztem meg hátha másnak is volt ilyen
2015. okt. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!