Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ne nézzetek pszicho-nak, de...

Pepe02 kérdése:

Ne nézzetek pszicho-nak, de azt szeretném hogy valamelyik ujjam bedagadjon, beliluljon, fájjon. Mit tehetnék ezért?

Figyelt kérdés

Mellőzzétek az olyan válaszokat hogy ÚRISTEN TE EGY IDIÓTA VAGY meg az ehhez hasonlókat.

Ki szeretném tapasztalni az érzést. Akár tippeket is fogadok, nektek hogy sikerült magatokban kárt tenni.. Semmi bajom sincs, nem vagyok beteg, depressziós, csupán csak kíváncsi.



2015. okt. 24. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Csuk rá az ajtót. Autó ajtaja még hatásosabb, főleg, ha a körmöd környékére esik. Nekem véletlenül sikerült, de azt hittem, hogy bepisilek a fájdalomtól. Nem sok hiányzott hozzá. Az összes Szent neve eszembe jutott, pedig kezdek szenilis lenni.
2015. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Márpedig az vagy. :-)


Én már csuktam rá ajtót véletlenül az ujjamra, iszonyatos fájdalom.

2015. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem akkor dagadt be az ujjam mikor rágtam a körmöm és akkor valahogy megsértettem. Másnapra 2 szer akkora lett az ujjam és eléggé sajogott. De ezt nem ajánlom mert begennyesedik az meg magátol nem mult el ezért fel kellett vágnom azt a részt és kitisztitani make befostam.
2015. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!