Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Segitseg! Azt mondtak ne...

Segitseg! Azt mondtak ne menjek orvoshoz de nagyon bedagadt a bokam (? ) Tobbi lent

Figyelt kérdés
Gordeszkas vagyok.Reggel mentem akadalypalyazni es csuszott.Elestem es kiforduldult a bokam.Az edzom azt mondta menjek haza nem lesz semmi baja,jovoheten var versenyre.Mar a palyan sem birtam megmozditani de nagy nehezem hazajutottam es megneztem.3-4x akkora mint szokott lenni,elkepesztoen faj,moccantani sem tudom a raallas pedig meg se fordul a fejemben.felpolcoltam,jegelem mar orak ota de csak rosszabb lett.Egyedul lakom,es csak tomegkozlekedessel tudok orvoshoz menni.Holnap elmegyek,de addig mit csinaljak vele?segitsetek legyszi

2015. nov. 8. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!


Én is voltam már így. valószínűleg helyre is kellene tenni a bokádat, biztos kifordult.

Azért mondták, hogy ne menj orvoshoz, mert begipszelnék. Én is kaptam rá fekvőt is és járógipszet is.


Rád bízom a döntést, de én elmennék...Ha nem is gipszeli be, de megröntgenezi, helyrerakja.

2015. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj holnapig. Hívj taxit, meg valakit, aki elkísér. Egyrészt, hogy segítsen, ha esetleg gipsz élnek, másrészt, hogy ne und magad halálra a sürgősségin. Jobbulást!
2015. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gipszelnének akart lenni.
2015. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez akár el is lehet törve, ugyanígy szenvedtem bokatörést. Nem ijesztgetni akarlak, de ne mozgasd, és menj el vele mihamarabb a sebészetre!
2015. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az edződet jól seggbe kéne rúgni, azonnal menj orvoshoz! Hívj taxit vagy egy haverodat vagy az ügyeletes orvos menjen ki, ő hívhat mentőt, ha szükségesnek ítéli!
2015. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lábfejed, lábujjaid normális színűek, hőmérsékletűek? Tényleg sürgősen be kéne tiplizned a kórházba, akár taxival, ha nincs más. Ha hideg és livid (kékes-lilás színű) a lábfejed, vagy lábujjad, bátran hívj mentőt. Az edződet meg bocs, de fel kéne rúgni.
2015. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A labfejem hideg
2015. nov. 8. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:
és még mindig ide írogatsz, ahelyett, hogy úton lennél az orvos felé!
2015. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jojo uton vagyok
2015. nov. 8. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van, irány a legközelebbi sürgősségi, megröntgenezik és utána rögtön kiderül, mi történt.
2015. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!