Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megvágtam a hónaljam egy...

Megvágtam a hónaljam egy borotvával ami nem az enyém, betadinet kentem rá, ennek ellenére lehet következménye?

Figyelt kérdés
Csak egy piros pont látszik és nagyon picit vérzett.

2015. dec. 31. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát,mivel nem a saját borotvád,simán kaphatsz fertőzést.
2015. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az mindenféleképpen a piros csík futásával jár? Orvoshoz menjek vele? ( alig látszik )
2015. dec. 31. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom nem egy utcai kukából vetted ki a borotvát, hanem ismerősé akiről tudod, hogy ápolt, tiszta ember. Nem egy nagy seb, le is fertőtlenítetted. Semmi bajod nem lesz.
2015. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Itt nem feltétlenül a piros csíkra gondoltam,ami ugye a vérfertőzés jele. Rozsdás is volt a borotva? Mert akkor viszont azonnal doki. De én a helyedben mindenképp orvoshoz mennék,nem játszanék ilyennel. És legközelebb tanuld meg,hogy más borotváját,törölközőjét,fogkeféjét,fésűjét NEM használjuk!
2015. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Talaltal az utcan egy borotvat? Nemi betegsegekre erdemes lenne tesztelni.
2015. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2015. dec. 31. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Én sebészet-traumán dolgozom. Ha ilyennel jönnél be, nincs az az orvos aki ne röhögne arcon. Nem kell ezzel orvoshoz menni. Egy pötynyi sebbel, most komolyan?
2015. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Elég szomorú, hogy ilyen ember a traumán dolgozik! Az intravénás injekció is egy pici valami, mégis bele lehet halni A HIV fertőzésbe, Hepatitis B- be, stb... Vagy nem így van?! Vérzéssel járó aebről van szó!!! Igaz, én csak fül- orr- gégész szakorvos vagyok...Jó lenne, ha egy egészségügyis legalább ne ártana!A szavaknak súlya van, tisztelt kolléga!
2018. jan. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégész szakorvos, na persze :D
2018. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!