Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Kislábujj alatti lábközépcsont töréssel mit csinál az orvos? Ezt gipszelik?

Vagy műtét is van? És ha gipsz, akkor hány hétig kell gipszben lenni? És milyen magas gipszet tesznek erre a sérülésre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kislábujj, törés, lábtörés, műtét, orvos, gipsz, lábfej, lábközépcsont

2016. jan. 15. 10:00  Privát üzenet  

A válaszok

Szia.

Nekem volt egy motorbalesetem 3 lábkozépujj csontok tört el.

Attól függ hogy kezd forrni attól függ minden.

Először is egy hétig megfigyelés a kórházban. Ha minden ok akkor csak gipszet kapsz térdig.

Ha nem akkor sajnos műtét. Az meg olyan hogy egy kis pálcát helyeznek a törött csontba. De azt is úgy hogy a lábujjbol kilog a vége. Úgy képzeld el mintha bele lenne szúrva egy húsű. :/

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. jan. 23. 08:28 Privát üzenet
Na mi van a labujjaddal? :)

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. jan. 31. 12:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tört el szerencsére! :)

# 3/3Időpont 2016. febr. 2. 10:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Teniszkönyököm van fél éve, a pihentetés nem mulasztotta el. Kinek volt már hasonló betegsége? Nekem túledzéstől jött ki,6 éve súlyt emelek.
Ettől komolyabb baj nem lehet, ugye?
Lehet felmentés e miatt?
Miért nem kaphatok könnyített gipszet?
Ha a nagylábujj alatti lábközép csont sérül (eltörik), az mennyire súlyos és mit csinál vele általában az orvos?
Tegnap este megütöttem a lábam, Elmenjek vele orvoshoz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!