Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt már gipszben a kezed...

Volt már gipszben a kezed vagy a lábad? Hogy történt, milyen volt gipszet viselni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 10:30
 1/9 anonim válasza:
nem mert nem lehetett begipszelni.
2016. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
de állítom akinél először voltam dokinál,még azt is megpróbálta volna.
2016. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer eltört az orsócsontom, illetve talán csak repedt. Leestem a vizes, csúszós mászókáról. Két hétig kellett hogy rajta legyen, de én marhára nem bírtam magammal. Mozgattam az ujjaimat, még zongoráztam is gipszben :D Így is rendbejött :) A félgipsz, amit rákötöznek a kezedre azért jó mert le tudod venni ha nagyon viszket, meg át tudod törölni fürdéskor is.


A bátyámnak nem volt mázlija, neki az egész karját gipszelték be egy hónapra. Hát az kínlódás volt a javából. A végére nagyon viszketett neki, aztán amikor vágta le körfűrésszel a doki akkor belevágott a csuklójába. Éljen a magyar egészségügy!

2016. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csendharmat válasza:
100%

Szintén orsócsont (repedés) jobb kéz.

Másnap már főztem otthon, két nap múlva dolgoztam (irodai munka - balkézzel)

Nekem az a rosszabb emlék mikor levették és teljesen használhatatlannak éreztem gipsz nélkül. Pár nap alatt az is elmúlt.

Más. Fiam 11 évesen begipszelt bal kezével nagyon vagány volt. A környékbeli rosszcsontok féltek tőle (bár nem bántotta őket soha) ahogy lóbálta a begipszelt kezét :)

2016. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem csuklóm tört el, 6 hétig volt gipszben a kezem, nem volt olyan vészes, mert mind az 5 ujjamat szabadon tudtam mozgatni :D


Neked volt?

2016. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lábközépcsontom tört el 2 éve nyár elején. A gipszbenben nagyon fázott a lábam,mindig lila volt a lábujjam. De a legrosszabb a minden napos injekció volt majdnem másfél hónapig
2016. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Összeverekedtem egy biztonsági őrrel, a legrosszabb a gipszben a viszketés és a szag volt.
2016. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Neked volt?"


2 ujjam volt eltörve egyszerre. 4 hétig volt gipszben az alkarom miatta. és elég rossz volt, mert az ujjaimat sem tudtam használni mert le voltak gipszelve.

2016. febr. 2. 08:14
 9/9 anonim válasza:

Igen a térdem.

De csak azért mert a tesi tanár itt hagyot minket. Át is ment 3 gyerekel a 23 ból. Futotun és én meg lecsusztam a lépcsőn. Azt monták hogy a magyar tanárun vitte át őket

2016. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!