Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Forduljak orvoshoz szerintetek...

Forduljak orvoshoz szerintetek ezzel? Lent részletek

Figyelt kérdés
Kapus vagyok, fejbe rúgtak a labdával, balszerencsémre pont az állkapcsom sarkát találta el. Azóta nagyon fáj két oldalt az állkapcsom, ha összezárom halk ropogások hallhatóak. Rágni nem bírok vele, mert annyira fáj. Nem ugrott ki mert tudom nyitogatni, elképzelhető, hogy az ottani szalagok nyúltak meg, vagy zúzódás? De arra is gondoltam, hogy a porckorong félre csúszhatott vagy valami.várjak pár napot vagy doki?

2016. febr. 4. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj azonnal dokihoz, reggel első utad. Elmozdul, betonosodik, leválik vagy megeszik a manók. Az ilyennek sosincs jó vége. Én egy hétig edzettem törött ujjal, xarul is jártam.
2016. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos.
2016. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, azért várok még egy két napot, hátha elkezd gyógyulni, aztán ha nem javul megyek dokihoz.
2016. febr. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!