Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt már valakinek hasonló...

Saga86 kérdése:

Volt már valakinek hasonló térdbaja?

Figyelt kérdés

A jobb térdkalácsom illetve oldalt a térdemen kívül lévő szalag, meg a Lábhajlatom fáj.Arra gyanakszom, hogy a féloldalas guggolás (side to side squat) vagy a kung fu edzésen a túlnyújtás miatt lehet.

Járt már valaki így?Mi lehet a bajom?

Hètfőn megyek ortopédushoz.



2016. febr. 25. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, még nem voltam orvosnál, majd írd meg mit mondtak.
2016. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké,idáig annyi derült ki,hogy kell talpbetét,mert nagyon kifelé lépek meg nagyon terhelem a sarkam.Majd a kinyomtatott papírt elviszem az ortopédushoz is,hogy mit mond rá.Állítólag lehet a rossz járástól is ilyesmi.
2016. febr. 26. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is betét kellene, de lehet a megerőltetéstől is.
2016. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na kiderült mi van a térdemmel,a rossz talpam miatt nem egyforma a két csont közötti porc vékonyodása,a jobb térdemben a porc a combom belső felénél vékonyabb mint a külső felénél,ezért fáj és ezért feszíti a térdem oldalán lévő külső szalagot.
2016. febr. 29. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a talpbetéttől rendbe fog jönni a térded?
2016. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Állítólag igen,de kaptam még valami kenőcsöt,meg glükozamint,amit 3 hónapig kell szednem utána kontroll.
2016. márc. 3. 20:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Továbbra is rossz volt a térdem,visszamentem a dokihoz,és ő elküldött Mri vizsgálatra.Kiderült,hogy a jobb térdkalácsom hátulján berepedezések vannak a porcfelszínen.Elküldött az országos baleseti...- ba,június 10.-én kaptam időpontot beszélni a dokival aki majd laporoszkóppal megműti valamikor.
2016. máj. 1. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó sokáig húzták-halasztották míg kiderült a baj.
2016. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen elég sokáig.
2016. máj. 6. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!