Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a könyököm? SÜRGŐS!

Eltört a könyököm? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Tegnap MMA edzésen megrúgták a könyököm.. akkor csak annyit éreztem h zsibbad .. mostmár amikor próbálom mozgatni akkor egy darabig tudom.. és utána fáj meg feszül..Egy kicsit van bedagadva és egy kicsit piros.. A gyereknek a lábfeje találta el oldalról..
2016. márc. 5. 13:15
 1/6 A kérdező kommentje:
tudom orvoshoz kene menni .. ha hnapig nem javul semmit akkor elmegyek.. kb. mennyi idő mulva epulnek fel? es mikor kezdhetnek megint eddzeni?
2016. márc. 5. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Mielőbbi felépülés érdekében, kérjük látogasson el mielőbb az orvosához...minek halasztani holnapra? Ma munkanap van, valószínűleg a sürgősségin nem ügyelet van, jobban jársz ha ma mész mint holnap ügyeletes dokihoz...
2016. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi akadálya, hogy ma menj orvoshoz? mi innen nem tudjuk megmondani, mi baja, de egy röntgen rögtön "rávilágítana" az állapotodra. Az is lehet, hogy letört egy porc, de így látatlanban csak találgatni tudunk _ az meg nem szerencsés...
2016. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrèszt most menj orvoshoz, mert meg kell nèzni mi baja, másrèszt nem hiszem.hogy tört volna inkább zúzódott szalagszakadás stb. Ettől függetlenül a várakozással csak rontasz a helyzeten ès mèg a felèpülès is tovább fog tartani szval tègy magadnak egy szivessèget ès ne lègy hülye.
2016. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben .. még ma elmegyek.. köszönöm a gyors válaszokat.
2016. márc. 5. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett, voltál végül tényleg orvosnál?
2016. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!