Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a térdem mit tegyek?

Fáj a térdem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már legalább 1 éve fáj a térdem ha lehajolok vagy letérdelek. Eddig nem akartam elmenni orvoshoz mert semmiségnek tünt mert csak néha jött elő. Mostanában már mindig fáj. 20 percnél tovább már nem tudok állni. Nem vagyok idős csak 14 éves ezért idegeskedem. Most térd szorítót használok. Mit tehetnék azon kívül hogy elmennék orvoshoz?

2016. márc. 6. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az szerintem is csak egy semmiség, ha az embernek féj a térde és biceg. Azért javasolnám az orvosi kivizsgálást, mégis csakvalamit konyítanak hozzá. Utána, ha nem tetszik, a diagnózissal elmehetsz ide:
2016. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ad beutalót orhopédiára és kiderül mi okozza, ha már állandóan fáj, akkor feltétlen kezelni kell.
2016. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!