Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tesi órán eltaláltak egy...

Tesi órán eltaláltak egy dobólabdával, mi történhetett?

Figyelt kérdés

Tesi órán egy dobólabdával ( [link] valami ilyesmivel) eltalálták a jobb karomat, ott ahol van a könyököm és az a vastag csont. Nem fáj, csak amikor kifordítom,és a levegőben mozgatom gyorsan, akkor fáj. Viszont ugyan úgy tudok vele minden csinálni.

Esetleg történhetett valami komolyabb baj?

Gipszet nemnagyon szeretnék mivel feb. 10-én vették le a bal kezemről..


2016. márc. 19. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk 2 fajta dobó labda volt, az egyik tömör gumi, ha olyannal eltalállak közelről állva se maradsz :D de egy ilyen sima labdával akármilyen erővel küldelek meg se lenne semmi bajod maximum csípne...ráadásul a karod azon része elég kemény és a leírásod alapján még zúzódás se lehet csak egy kis nyafizás :P
2016. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, a ladbda kívülről műanyag, belűlről meg vas azthiszem. Amikor eltalált nem éreztem a kezemet, alig bírtam mozgatni és bizserget.. Egy picit felis van dagadva a kezem.



Ment a pacsi :)

2016. márc. 19. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha volt benne fém, akkor lehet törés is, de leírásod alapján nem hiszem, törés az kellemetlenebb, max ülsz pár órát a sebészeten, (nálunk rámegy egy nap...) aztán közli a doki, hogy borogasd meg fáslizd (kösz b+):D aludj rá egyet, ha nagyon gáz még megnézetheted
2016. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, nállunk 4 órát kellet várni arra, hogy megmondja még 2 hét gipsz.. :D reménykedem nem törés vagy valami ilyesmi.



Ment a pacsi :)

2016. márc. 19. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
De durva ilyen labdával nem is szabadna kidobosózni... Ugye elmentél a balesetire vele?
2016. márc. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, persze voltam.

Volt röntgen is, nem történt semmi komoly, csak erősen eltalálta a kezemet.

2016. márc. 25. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír :) Hál Isten nem lett nagyobb baj :)
2016. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!