Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szögbe léptem mitcsináljak?

Szögbe léptem mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Kb 7 órája szögbe léptem (nem volt rozsdás) nem mélyen ment bele kb 0.5mm-re nincs semmi baja picit besebesedett meg meg dagadtt de nem nagyon körülötte. Ha nem álok rajta nem fáj csak akkor mikor lépek de akkor eléggé. Lehet bajom? Mitcsináljak vele?

2016. márc. 27. 01:20
 1/6 anonim válasza:
Menj be az ügyeletre és nézesd meg. Attól, hogy nem volt rozsdás még lehet bajod tőle.
2016. márc. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menj be a korhazba.Teljesen mind1 h nem volt rozsdas! Kapsz egy tetanusz es kesz. Es nem kell aggodni miatta. De meg vasarnap azaz ma !
2016. márc. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ket lehetoseged van, vagy nem mesz dokihoz, de akkor irj egy vegrendeletet.

Vagy, menj el az ugyeletre, de meg most!!!! A tetanuszt nem a rozsdas szog okozza, hanem az, hogy az anaerob - fel centi mely szurt seb - korulmenyek miatt a seb nem tud kitisztulni es a tetanusz es egyeb bakteriumok nagyon rovid ido alatt nagyon elszaporodnak, ez pedig vermergezeshez es/vagy tetanuszhoz vezet, ami halalos is lehet.

Orvos, mielobb!!! Ne varj keddig!!!!

2016. márc. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom az a fél milliméter igazából fél centiméter akart lenni. Ebben az esetben valóban az ügyeletet javaslom.


Ha tényleg csak fél milliméter, vagyis szinte csak egy karcolás, akkor fertőtlenítsd le betadinnal, és ennyi.

2016. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Helló! Nem épp hogy csak belement max 2 mm de az a max, meg egy kicsi korbe megdagatt de ennyi.
2016. márc. 27. 12:00
 6/6 anonim válasza:
Akkor is menjel az egeszseged a legfontosabb
2016. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!