Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet farokcsont törés?

Lehet farokcsont törés?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt pénteken fenékre estem(azthiszem péntek).

Ma délelőtt éreztem először, mikor neki dőltem egy magasabb asztalnak, hogy fáj a hátam alján, majdhogynem mar a fenekem. Hazafele a vonaton éreztem, hogy folyton fáj.

Azóta folyamatosan fáj, mozogni nehezen tudok. Hirtelen mozdulatok felejtősek..Üles is fáj.


Elképzelhető, hogy csak most, a baleset utan 5 nappal jelentkezik a fájdalom??


Válaszotokat előre köszönöm!!:)



2016. márc. 31. 01:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Na, az elejét jol megírtam..😅


Néhány nappal ezelőtt fenékre estem(azthiszem péntek).****

2016. márc. 31. 01:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Törés? Bárhol lehetséges. 5 nappal a baleset után? Nem!. Ha törik valami az azonnal fáj! Nagyobb a valószínűsége zúzódásnak. Háziorvosodhoz menj el. Ő tovább utal ahova kell.
2016. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy repedés.
2016. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont a farokcsont törés, repedés és ezekkel a dolgokkal nem tudsz mit csinálni. El kell viselned és az idő rendbe hozza. :)
2016. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vszinű a törés, akkor nem tudtál volna fölpattanni az elesésből. de a fájdalom problémát jelez! mindenképp röntgeneztesd meg. szerintem a gerinced, porckorong, errefelé lesz a gond, figyelni kell rá, kényes terület.
2016. márc. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat. Nem tudom mi ez, de irdatlanul faj. Holnap megyek dokihoz.


A fenekem felül be van dagadva mindket oldalt, es ma vettük észre, hogy genny ürül belőle. Emellé lázas is vagyok.

2016. ápr. 3. 14:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Pilonidalis ciszta volt.
2016. szept. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!