Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hete lovaglás közben elcsúsz...

1 hete lovaglás közben elcsúsztam lóval és bevertem a jobb csípőm. Akkor alig bírtam lábra állni de most már valamivel jobb de még mindig fáj terhelésnél és nem is tudok nagyon azon az oldalamon feküdni. Lehet meg kellene mutatni orvosnak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy röntgen nem ártana.
2016. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne próbálj ilyen dologgal orvoshoz menni. Még véletlenül meggyógyít, aztán mire fogsz panaszkodni?
2016. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

..nem lehet, hanem biztosan meg kellene mutatni orvosnak.

Ha ilyen helyzetbe kerülsz máskor, akkor egy napot se várj az orvoshoz fordulással, hanem azonnal mutasd meg magad.

2016. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ortopédia!!!! Valószínű nincs olyan óriási baj, de egy rtg mindenképp kellene, hogy ebben biztos legyél.:)
2016. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!