Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Combfájdalom, húzódó, görcsös...

Combfájdalom, húzódó, görcsös érzés, mi ez és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Időnként, főleg hosszabb fekvés után, különösen reggel húzódó, tépő érzést érzek a jobb combomban. Olyasmi mintha direkt feszíteném be, keménynek érzem az izmot de megtapogatva nem kemény. A fájdalom helyét nem tudom pontosan meghatározni, akárhol nyomkodom vagy masszírozom, nem érzek s fájdalmat se javulást. Ha megmozdulok, mert például fel szeretnék kelni, az őrült fájdalommal jár. Aztán bejáródik és elmúlik, napközben rendesen tudok mozogni, mintha nem is lenne semmi.


Lassan egy éve egy meredek emelkedőn elég tempósan mentem fel nehéz táskával a hátamon (jött a vihar és siettem) és akkor történt egy belenyilallás szerű nagy fájdalom, majd másnap reggel a fentebb leírt helyzetre ébredtem.

Fél év múlva a kényelmetlen irodai széken ismét előjött, akkor a kollégám mutatott nyújtó gyakorlatot amitől elmúlt, egészen mostanáig nem jött elő.

A héten ágynak estem egy elég komoly megfázással. Sokat feküdtem és most megint előjött.


Mi lehet ez? Valaki tapasztalt már ilyet?

Mit lehet tenni ellene? Az említett nyújtó gyakorlat most nem használt.



2016. ápr. 16. 20:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!