Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Miért van meg mindig bedagadva a bokám?

Több mint 3 hete kifordult a bokám és közben még rá is léptem, éreztem egy pattanást és nagyon fájt, nagyon bedagadt, belilult és egyeltalán ne bírtam ráállni ezért el mentem a kórházba, megröntgenezték, mondták hogy nics eltörve, csak megzúzódott, bafáslizták és ennyi. Kb egy hétig feküdtem otthon, mert nem tutdam ráállni és még mindig be van dagadva és fáj. Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez normális egy zúzódásnál?

Keress kérdéseket hasonló témákban: boka, zuzódás, sérülés

2016. ápr. 25. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok

Ez nem zúzódás hanem rándulás, és teljesen normális. Rándulás esetén a boka körüli apró hajszálerek elpattannak. Ezeknek a gyógyulása 2-6 hét között van.

Próbáld minél többet pihentetni, felpolcolni, fáslizni és kenegetni gyógykenőccsel (pl Feketenadálytő nagyon jó rá).

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. ápr. 25. 21:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 2/3Időpont 2016. ápr. 26. 07:39 Privát üzenet
Nekem szallagszakadasom volt es 1,5 honap utan ment csak teljesen le a daganat.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. máj. 21. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Három hete volt bokarándulásom, már nincs bedagadva és nem is fáj, bokarögzítővel beállhatok egy laza focizásra?
Artroszkopos műtéttem volt. Mwnnyi ideig lehet bedagadva a térdem? A térdem felett van meg bedagadva de nem is teljesen dagava hanem mintha egy kis parna lenne ott es kemeny. Porclevalassal műtötték
Megsérültem focizás közben, egy reccsenést hallottam, most nagyon fáj a térdem, nem bírok ráállni de bedagadva nincs. Mi lehet a gond?
Mitől lehet bedagadva a térdem? Nagyon be van dagadva, nagyon kicsit fáj, és ha elkezdem mozgatni, nyomást érzek benne.
Gipsz levétele után meddig lesz így bedagadva a bokám?
Fáj az ujjam egy ideje. Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!