Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van meg mindig bedagadva...

Miért van meg mindig bedagadva a bokám?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hete kifordult a bokám és közben még rá is léptem, éreztem egy pattanást és nagyon fájt, nagyon bedagadt, belilult és egyeltalán ne bírtam ráállni ezért el mentem a kórházba, megröntgenezték, mondták hogy nics eltörve, csak megzúzódott, bafáslizták és ennyi. Kb egy hétig feküdtem otthon, mert nem tutdam ráállni és még mindig be van dagadva és fáj. Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez normális egy zúzódásnál?

2016. ápr. 25. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem zúzódás hanem rándulás, és teljesen normális. Rándulás esetén a boka körüli apró hajszálerek elpattannak. Ezeknek a gyógyulása 2-6 hét között van.

Próbáld minél többet pihentetni, felpolcolni, fáslizni és kenegetni gyógykenőccsel (pl Feketenadálytő nagyon jó rá).

2016. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 26. 07:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szallagszakadasom volt es 1,5 honap utan ment csak teljesen le a daganat.
2016. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!