Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szögbe lépés vérmérgezés...

Szögbe lépés vérmérgezés tetanusz?

Figyelt kérdés
Sziasztok.párom tegnap rozsdás szögbe lépett.kapott is tetanuszt.viszont ma egyre jobban fájt neki,vörös,dozzadt,és mintha vörös csik is lenne néhány cm(bár lehet csak a zokni nyomta meg).emellett be is lázasodott.léhet baja igy is hogy megkapta a szurit?érdemes lenne orvoshoz menni vagy várjunk vele? Köszi
2016. máj. 21. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenkepp orvos ne varjatok ilyen esetnel semmivel se!!!!!! jobbulast
2016. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Elmennék orvoshoz újra, ha ilyen panaszai vannak. Vérmérgezése szerintem nincs, hiszen azért kapta a tetanuszt és gondolom a sebet le is kezelték. Az oltástól fájhat, be is lázasodhat, sajnos ez ilyen.
2016. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baromira el vagytok tévedve mindannyian. A vérmérgezés nem egyenlő a tetanusszal, így attól, hogy kapott tetanuszt, még lehet vérmérgezése.

Jelenleg nyirokérgyulladása van, de ha tovább terjed abból lesz a vérmérgezés. Orvos és antibiotikum kell neki.

2016. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyre jobban fáj, vörös és dagad, akkor menjetek el az ügyeletes sebészetre.
2016. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valóban a tetanusz nem erre van, én írtam hülyén, csak arra utaltam, hogy ha volt vele dokinál, akkor gondolom le is fertőtlenítették, de attól még lehet gond belőle. El kell menni dokihoz, és igaz, antibiotikum valószínűleg kell, gyulladt, làz attól is lehet.
2016. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!