Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! Tegnapelőtt este kifordul...

SOS! Tegnapelőtt este kifordult a bokám, duplárára dagadt. Nem tudok ráállni. Ismerős háziorvos táppénzre vett. Jegelem, kenem, de vajon fontos a röngen, hogy orvos is lássa?

Figyelt kérdés
Úgyeletre nem is tudtam volna elmenni, ismerős elvitt volna, de viszolygok attól, ami ott van. Most pedig a balesti sebészeten a fél napos, napos várakozástól.Mennyi idő, mire javulás jelentkezik, ha nem megyek orvoshoz? várom, és köszönöm a tanácsot

2016. aug. 1. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most felidézted bennem :( jajj.. csúnyán lila, és ha az ujjaidat mozgatod, hozzáér valamihez, majd megdöglesz..

Tipikusan csak egy helyben maradsz meg..


Na én voltam ezzel rtg-n, sebészetnél rendes sztk-n, nem volt eltorve sem elrepedve, pihenjek..

Nekem 2-2½ hét volt a gyógyulási idő.

2016. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megröntgeneztetném, az tuti, ha tört, repedt, vagy szakadt valami, akkor magától olyan kontárul fog gyógyulni, hogy sose leszel önmagad többé.

Nekem csak ficamom volt, voltam a balesetin, nem volt vele semmi baj, mint kiderült, és hiába ápolgattam előírás szerint, az a bokám már nem ugyanolyan. Fáj az időjárásváltozástól, instabil, gyenge. Gondold el, ha van is valami nagyobb bajod...

2016. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bedagadt, és nem tudsz ráállni, akkor komoly baj is lehet. Nekem is kibicsaklott a bokám, és részleges ínszalagszakadás, törés is volt, pedig én tudtam rajta járni. Begipszelték, és egy év után is érzem időnként, hogy fáj. Feltétlenül csináltass röntgent!
2016. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!
2016. aug. 1. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!