Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma elestem görkorival, úgy...

Ma elestem görkorival, úgy estem kézre, hogy az egyik körmöm vérzett és nem tudom, hogy eltört-e, hogyan orvosolható? Többi lent.

Figyelt kérdés

A térdem is fáj egy kicsit, de az semmiség, viszont úgy estem kézre, hogy az egyik körmöm vérzett. A gond az, hogy műköröm van rajta, értelemszerűen az be is tört, egyből beragasztottam ott az utcán, de nem merem leszedni, pedig ma lekellene szerintem és kezdeni vele valamit. Konkrétan sem hajatmosni, sem pedig bármi mást csinálni nem tudok, mert kicsit fáj és érzékeny. Mi a teendő ilyenkor ? Ha esetleg az egész körmöm is eltört, hogyan cselekedjek, pihentessem?

Köszi előre is. :) 18/L


2016. aug. 8. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem szedd le először is a műkörmöt a körmödről. ha a körmöd teljesen össze-vissza tört ahol a könnyen lejövő darabokat szedd le majd betadin-nal kezeld le majd sebtapasz, ha meg csak kettőbe tört a körmöd akkor betadin majd sebtapasz :)
2016. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!