Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállszalagsérülés/nyúlás. Mi...

Vállszalagsérülés/nyúlás. Mi a teendő? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ugy kezdodott hogy altalanosba egyszer kiugrott a vallam aztan visszaugrott de nagyon fajt. Most ez megint elojott tegnap fel akartam huzni a gatyam azt megint igy kiugrott de utanna egybol visszaall. Aztan ma is amimor fel akartam venni a taskat es egyre tobbszor ugrott ki de csak kicsot. Valoszinuleg mindket vallamba megnyultak a szallagok.. egyb. 16 eves fiu vagyok. Ma voltam dokinal es azt rogton ravagta hogy muteni kell. Hat mit is mondjak ott majdnem elajultam:D Nem tudom mit tegyek nem akarom hogy mutsenek... ha meg igen akkor valaki el tudna mondani hogy milyen? Hany napig fekudt meg hany napig nem mozdulhatott egy kicsit se meg hogyan van az egesz.. Hogyan lehet elmenni ugy wc re?...:DDDD Köszi ha valaszolsz!:) es kerlek csak ertelmes valaszokat:/

#műtét #vállműtét #szalagműtét #vállszalagműtét
2016. szept. 7. 16:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi ha valamit felre irtam >~<
2016. szept. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!