Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevigyem reggel a balesetire?

Bevigyem reggel a balesetire?

Figyelt kérdés

Kisfiam fájditja a lábfejét amióta hazajött a suliból. Azt mondta hogy focizott és megbicsaklott neki valahogy felfelé. Nincs bedagadva, kékülve, semmi látványos jel. Viszont elkezdett most este sántítani, bicegni mert fáj ahogy lép. Nem tudom mit tegyek ha reggel is sántít. Bevigyem a balesetire vagy ne... 20km busszal...

8 éves a gyermek


2016. szept. 12. 21:21
 1/5 anonim válasza:
0%

Engem sosem vittek be a szüleim ha bicegten max fáslit raktunk rá/ bekentük valami krémmel, aztán mindig meggyógyult.

14/L

2016. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ramcsuka válasza:
Én a helyedben mindenképp bevinném. Így te is meg a kisfiad is megnyugodnatok h nincs semmi komoly baj. Szerintem csak Meg húzódott neki, a lába.
2016. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozgatni tudja? Ha bármilyen mozdulat nem megy, akkor lehet törés vagy repedés. Ha eltörött vagy elrepedt valamelyik csontja, minél hamarabb kell segítséget kapnia. Ha csak húzódás van, akkor tényleg elég a fásli.
2016. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van most velem.

Jeges borogatás, fekete nadálytő krém.

Ha nagyon fáj, hogy felállni sem tud, akkor Flector. De valszeg az lesz ami nekem: szalaghúzódás. Fájdalmas.

2016. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Polcolás,jegelés.
2016. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!