Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Bevigyem reggel a balesetire?

Kisfiam fájditja a lábfejét amióta hazajött a suliból. Azt mondta hogy focizott és megbicsaklott neki valahogy felfelé. Nincs bedagadva, kékülve, semmi látványos jel. Viszont elkezdett most este sántítani, bicegni mert fáj ahogy lép. Nem tudom mit tegyek ha reggel is sántít. Bevigyem a balesetire vagy ne... 20km busszal...

8 éves a gyermek

2016. szept. 12. 21:21  Privát üzenet  

A válaszok

Engem sosem vittek be a szüleim ha bicegten max fáslit raktunk rá/ bekentük valami krémmel, aztán mindig meggyógyult.

14/L

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. szept. 12. 21:26 Privát üzenet
Ramcsuka nevű felhasználó válasza:

Én a helyedben mindenképp bevinném. Így te is meg a kisfiad is megnyugodnatok h nincs semmi komoly baj. Szerintem csak Meg húzódott neki, a lába.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2016. szept. 12. 21:27 Privát üzenet
Mozgatni tudja? Ha bármilyen mozdulat nem megy, akkor lehet törés vagy repedés. Ha eltörött vagy elrepedt valamelyik csontja, minél hamarabb kell segítséget kapnia. Ha csak húzódás van, akkor tényleg elég a fásli.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2016. szept. 12. 21:29 Privát üzenet

Pont ugyanez van most velem.

Jeges borogatás, fekete nadálytő krém.

Ha nagyon fáj, hogy felállni sem tud, akkor Flector. De valszeg az lesz ami nekem: szalaghúzódás. Fájdalmas.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2016. szept. 12. 22:17 Privát üzenet
Polcolás,jegelés.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2016. szept. 25. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a baj? Amikor ma reggel felkeltem fájt a combom.
Elég sokat futok és a bokám mostanában egyre többször fáj. Bejezem a futást és másnap reggel fájdalomra ébredek ami csak pár nap multán múlik el. Elég kínzó. Valakinek nem volt...
Eléggé elaludtam a nyakam, reggel óta fáj, próbáltam mindenféle lazító technikát, eredménytelenül. Hogyan lehetne elmulasztani még a mai nap?
Elmenjek a balesetire vele vagy ne?
Ha megszúr egy rozsdás drót vérmérgezést kapok? Mennyi idő után indul el a piros csík? Mik a tünetei? Kérlek mihamarabb írjatok! Tegnap délután 3Óra körül történt. Ügye nem lesz...
Menjek balesetire? Vagy majd reggel a háziorvoshoz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!