Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Valaki megmondana, miert fajhat a terdem? Kimerito edzes utan elkezdett fajni. Nincs bedagadva, ra tudok allni, de haslitgatasnal faj, hasznalnom kell fajdalomcsillapitot is. Mit tehetnenk? Tobbi lent. Mi lehet a baj?

Regebben volt egy terdserulesem.Egy faraszto edzes utan leultem majd amikor ujra felalltam,hatalmasat reccsent a terdem.Kesobb ,volt egy rossz lepes,es annyira fajt a terdem,hogy nem tudtam raallni,mozgatni,hajlitani.Elmentunk orvoshoz de semmit nem lattak,azt mondtak pihentessem.Mri,Rtg-t is csinaltattunk.Nem lattak semmit.

Keress kérdéseket hasonló témákban: térd, meniscus, fájdalom, régi sérülés, szalag

2016. szept. 14. 23:04  Privát üzenet  

A válasz
Lehet a régi térdsérülés következménye, menj el újra orvoshoz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. szept. 15. 07:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van meg mindig bedagadva a bokám?
Három hete volt bokarándulásom, már nincs bedagadva és nem is fáj, bokarögzítővel beállhatok egy laza focizásra?
Artroszkopos műtéttem volt. Mwnnyi ideig lehet bedagadva a térdem? A térdem felett van meg bedagadva de nem is teljesen dagava hanem mintha egy kis parna lenne ott es kemeny. Porclevalassal műtötték
Miért fáj még mindig az a bizonyos pont ha vettünk már be fájdalomcsillapítót?
Megsérültem focizás közben, egy reccsenést hallottam, most nagyon fáj a térdem, nem bírok ráállni de bedagadva nincs. Mi lehet a gond?
Mitől lehet bedagadva a térdem? Nagyon be van dagadva, nagyon kicsit fáj, és ha elkezdem mozgatni, nyomást érzek benne.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!