Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tancoltam és egyszercsak 2x...

Tancoltam és egyszercsak 2x reccsent a terdem és össze estem, nagyon fajt, es utana feldagadt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Már azota 5x-6x kiment ugyan igy, es mindig nagyon faj. Regebben nem volt ilyen soha. Abba kell hagynom a táncot? Ha elmegyek orvoshoz, ő fog tudni vele csinalni valamit? SOS

2016. szept. 28. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ortopédiára kellene menned, ha már a traumatológiát elmulasztottad. Megállapítják mi a baj és mit lehet vele csinálni. Sajnos, a kristálygolyóm javítóban van.



-

2016. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S.O.S. menj orvoshoz, majd ott kiderül, hogy mi történt vele, de jó ideig tuti nem táncolhatsz.
2016. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"jó ideig tuti nem táncolhatsz" - ne ijesztgesd, ez lehet egy sima rándulás is.

De sok minden más is lehet, kosárfül-szakadás, szilánkos törés, messziről nem lehet megmondani. Orvos kell, hogy lássa.

2016. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Regi kerdes, de nem reg derult ki mi van velem. Tobb helyen porclevalasom van, es ez be van tokosodva. Holnap mutenek!

Koszonom a valaszokat!😊

2017. márc. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!