Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fejbe rugtak foci labdaval!...

Fejbe rugtak foci labdaval! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap este lementem nehany baratommal focizni. Az egyikojuk telibe arcon rugott focilabdaval. Eleg erosen de utana mem nagyon ereztem semmit

Azonban most fáj a fejem hatul.Kicsit furcsan neha elmulik neha megint előjön. Anyu azt mondja hogy nem lesz semmi bajom mert ugye a hormonoktol is fajhat a fejem meg hidegront meg hogy o is ugy beututotte mar a fejet hogy na meg minden es nem lett semmi baj. En azert megis kicsit aggodom hogy mi ez a neha elojovo fajdalom mit tegyek?? Segjtsetek!:((



2016. okt. 1. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha utána nem szédelegtél, esetleg hánytál, stb akkor nem lesz semmi bajod. Az agyrázkódás nem olyan dolog, ami nyolc óra alvás (pihentetés) után jön elő.
2016. okt. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%
Ilyen már nekem is volt. Ha nem szédülsz, nincs hányingered vagy kettős látásod , ha elviselhető a fájdalom akkor ha bemész sem csinálnak semmit Azt mondják pihenj le és ha egy két nap mulva sem vagy jobban akkor menj vissza. Esetleg menj be a háziorvosodhoz, jelezd neki h mi volt, biztos kiír egy két napra ha nem vagy jôl Onnan ő majd kezeli a helyzetet. Ne idegesítsd magad amùgy , attol csak rosszabbul érzed magad. Èn anno bevettem fájdalomcsillapítòt meg otthon pusztultam 2 napot :) Aztán elmult magát.
2016. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
magátol*
2016. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2016. okt. 1. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Az agyrázkódás tünetei 48 órán belül bármikor jelentkezhetnek, szóval nem értem az első válaszolónak mire föl ez a 8 óra.

Egyébként ki kell pihenni, mást nem tehetsz.

2016. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!