Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hónapokkal a térdműtétem után...

Hónapokkal a térdműtétem után fájhat a térdem a megerőltetéstől, vagy időjárás változástól? Eddig nem fájt, csak a műtét utáni hetekben, amíg gyógyult.

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy műtött testrész mindig is érzékeny lesz akár az időjárásra, akár a túlzott igénybevételre. Ha egyszer valamihez hozzányúltak, az már nem lesz olyan, mint eredetileg.
2016. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is volt térd műtétem és a fiamnak is,aki ráadásul sportoló és megeröltetésre mindekettőnknek több hónapig fájt a térde. Sőt ha most a szokottnál többet terhelem még akkor is érzékeny lesz.
2016. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor természetes, hogy fáj? Mert mint írtam, eddig nem fájt, és a röntgenfelvétel szerint is szépen össze van forrva. Olyan szaggató, szúró érzést érzek. HA este lefekszem és megpihenek, akkor reggel nem fáj, de ha járok,akkor elkezd fájni - ez a túlerőltetés?
2016. okt. 2. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Most frontos időszak van,ilyenkor jellemző lehet a fájdalom,ha eddig nem is fájt. Mióta érzed?
2016. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb. 4-5 napja, de ma mintha enyhülne a fájdalom, igaz ma sokat pihentettem a lábamat. Ez szerint nics baj, és ez természetes?
2016. okt. 2. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem maradandó a fájdalom akkor igen. Ez a térded már soha nem lesz egészséges. És még egy kérdés: miért kelletT operálni?
2016. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Letört egy kis porcos rész, és azt kellett kiszedni, de csak úgy tudták kiszedni, hogy ketté fürészelték a csontot is. Aztán mikor kiszedték a csavarokat, akkor mondták, hogy kell még egy mütét, mert el van halva egy csontrész. Azt műtötték utoljára.
2016. okt. 9. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos valóban mindig érezheted a térded,ha megterheled vagy front van. Ezek egyike önmagában sem kis műtét(kivéve a csavar eltávolítását),így meg főleg,hogy többször is hozzá kellett nyúlni.
2016. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 5 eve mutottek a terdem es frontoknal meg mindig faj!
2017. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!