Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már egy hónapja nem gyógyul,...

Már egy hónapja nem gyógyul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elestem, beütöttem a jobb karom, a könyökömnél. Be s vérzett és iszonyatosan fájt/fáj. Elmentem megnézetni, röntgen volt, mondták h 2 hét múlva menjek vissza, ha nem javul. Eltörve és repedve nincs. Ezt azóta eljátszottuk még egyszer, már ott tartok h 1 hónapja még mindig iszonyatosan fáj, nem tudom kinyújtani rendesen, nem tudok vele csinálni semmit. Csak annyit mondtak hogy szedjek fájdalomcsillapítót. Ha most megint visszamennék, megint nem mondanak majd semmit... Már nagyon el vagyok keseredve. Valakinek lenne valami tanácsa? Diclofenac-ot szedek.

2016. okt. 6. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy zúzódás ugyanúgy tud fájni mint a törés és a gyúgyulási ideje is annyi (kb. 4-6 hét). Viszont sérülhetett a könyökizületed is,amit RTG-vel nem lehet látni. Szerintem még várjál a kontrollal egy kicsit és ha nem javul 2-3 hét múlva,akkor mindenképpen menj vissza!
2016. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy csinálnak-e valamit, mert eddig csak a röntgen volt kétszer és ennyi.
2016. okt. 7. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Izületü sérülést UH-val lehet látni,vagy még azzal sem,RTG-vel biztosan nem. Én sem értem,hogy ha izület sérül,akkor azt miért csinálják olyan nehezen meg.
2016. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet határozottan UH-t kellene kérnem? Maguktól nem fogják megcsinálni szerintem.
2016. okt. 7. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom hogy ha kéred,akkor megcsinálják-e. De próbáld meg!
2016. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!