Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi van a hónaljammal?

Mi van a hónaljammal?

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy kellemetlen mikor felemelem, kinyújtom, vagy magamhoz szorítom a karom. Eléggé fáj. Ahol fáj, ott be is van pirosodva, és ki is van dudorodva. Nem igazán merem megnyomni, mert fáj, de mintha egy kis golyót/csomót éreznék belül. Ma dupla tesim volt, nem volt túl megeröltető, ingát futottunk és plank gyakorlatokat végeztünk, az egyik órán, a másik órán kidobósoztunk, de nem az aktiv (jobb) karomban érzem a fájdalmat. Én arra gondolok, hogyesetleg elpattant egy ér, de én nem értek hozzá.Megtudnátok mondani, hogy mi lehet ez?


A kérdést sem biztos, hogy jó kategóriába írtam, ezért bocsánat!


2016. okt. 6. 22:03
 1/4 anonim válasza:

Szia, nekem is volt már ilyen, és viszonylag hamar elmúlt.

Annyira nem volt nagy, de kellemetlen volt valóban, ha megnyomtam, gondolom valamelyik szőrtüsző gyulladhatott be.

Ha nagyon fáj, esetleg mutasd meg orvosnak, hogy biztos legyél benne. Ha nem múlna el egy-két nap alatt, akkor is, mindenképp.

2016. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 6. 22:22
 3/4 anonim válasza:

Igen, valószínüleg csak szőrtüsző gyulladás! De azért nem árt ha orvos is megnézi, ha nem múlik el hamar.

Ha lány vagy a borotválástól gyakran begyulladhatnak az irritáció miatt.

2016. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet hogy érzékeny vagy a dezodorra (attól is nézhet így ki) esetleg próbálj ki vmi alu menteset/gyógynövényeset
2016. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!