Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek el van törve?

Szerintetek el van törve?

Figyelt kérdés

Csürörtökön röpiztünk barátnőmmel és rosszul ütöttem vissza a labdát és másnapra feldagadt és belilult 2 ujjam és az egész kezem és nem tudtam mozgatni az ujjaimat meg szúrt

Szombaton már nem nagyon volt belilulva de még felvolt dagadva, szúrt és egy kicsit zsibbadt de már egy kicsit tudtam mozgatni de akkor is fájt és szúrt

Ma már nincs belilulva meg feldagadva se nagyon, mozgatni is tudom de ugyan úgy szúr de már mindíg

Szerintetek mi baja van?



2016. nov. 6. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom innen megmondani, de érdemes lenne megröntgeneztetni, mert ha rosszul gyógyul meg, sose lesz olyan, mint volt.
2016. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy csak megrepedt?
2016. nov. 6. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zúzódás.
2016. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha nem megyek el orvoshoz szerintetek lehet valami baj?
2016. nov. 6. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, attól függ, mi baja, és ha rosszul gyógyul, akkor megmaradhat a fájdalom vagy gyenge lehet a kezed. Nem értem, miért ne mennél el dokihoz vele.
2016. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!