Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek lehet hogy zúzódás...

Szerintetek lehet hogy zúzódásom lett?

Figyelt kérdés

elég hosszú a sztori, de dióhéjban annyi történt, hogy nagyon sokáig (órákig) kellett egy rohadtnehéz tárgyat tartanom. és az egész súly a mutatóujjamon volt, a többivel csak támasztottam. de és ez tényleg órákig volt, és csak a végefelé eszméltem fel, hogy rohadtul megfájdult az ujjam.a többi is fájt egy kicsit, de az elmúlt. viszont a mutatóujjam azóta is nagyon fáj. és ez már 5 napja történt, és azóta is. nem tudom teljesen behajlítani, ha megnyomom fáj, használni se nagyon tudom, stb.

hiába masszírozom rengetegszer, semmit sem javul. a szüleim sosem vinnének el emiatt röntgenre.

zúzódásom sosem volt, nem tudom hogy annak milyennek kell lennie. szerintetek ez lehet az?


2016. dec. 1. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy sejtem nem érted a "zúzódás" fogalmát. Tudod: zúzás, ütés, ütődés stb. Amit nem ütsz be, az nem tud zúzódni.

A Te ujjad elfáradt és bedurrant a túlzott megerőltetéstől. Tök fölösleges röntgeneztetni (nem is tudom mit vársz tőle). Pihentetni kell és majd elmúlik.

2016. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!