Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kulcscsonttörésem után nem...

Kulcscsonttörésem után nem műtöttek meg de észleltem egy "kis" problémát. Hol tudnám megmézetni még ehy orvossal?

Figyelt kérdés

Sportolás közben Eltört a kulcscsontom még előzőhét szerdán. Bementem a honvéd korházba ahol meg röntgenezték és azt mondták nincs szükség műtétre mert a csont nem mozdult el ezért kaptam egy un. "8-as kötést". Visszamentem hétfőn egy újabb röntgenre ahol újra azt állapították meg műteni nem kell. Feltettek ezekután egy hám szerű dolgot ami hátrafeszíti a vállaimat. Ezt 3hétre marad rajtam. egész kényelmes ugyhogy meg is nyugodtam. Azonban tegnap, kedden kicsot megtapogattam a csontot és az utolsó egy harmad csont ami letört nem illeszkedik érezhetően a csont többi részéhez. SZÓVAL: megy a csont belülről kifele majd egyszercsak egy 2-3mm-es " árok"... Érezhetően nem illeszkednek a csontok


Talán egy másik orvossal is meg kéne nézetne mert a mostani bár szimpatikus de 2x is azt mondta hogy jó.... TUDTOK AJÁNLANI EGY OLYAN RENDELŐT AHOL MEGVIZSGÁLJÁK?? Ha mástol is hallanám megnyugodnék mert elég komolyan sportolok valamint katona pályán tanulok és majd azon is fogok dolgozni tehát kifejezetten fontos az hogy 100%os legyek minél hamarabb hisz minden perc az edzésből is megy le


Köszönöm, hogy végigolvastad, és ha válaszolsz



2016. dec. 14. 17:11
 1/2 szamo77db ***** válasza:
51%
Több szem többet lát. Ha van rá lehetőség, vizsgáltasd meg magad egy másik orvossal is.
2016. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
háziorvos ad beutalót vagy baleseti ambulanciára szaladj be ahol megnézik. Nem kellemes, főleg ha érzed hogy nem olyan mint rég.
2016. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!