Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy bírtátok a kiszolgáltatot...

Hogy bírtátok a kiszolgáltatottságot?

Figyelt kérdés

Csaknem egy hónapja vagyok teljesen ágyhoz kötve.

Felkelni nem is szabad, de nem is tudnék. Mindent a barátnőm csinál velem, etet, itat, mosdat, tisztába tesz.

Úgy érzem megőrülök így, és nagyon szégyellem magam előtte.

Több hónapig ez vár még rám, de nem tudom hogy bírom ezt ki, hogy köszönöm ezt meg neki, hogy ezt teszi értem a nap 24 órájában..


2016. dec. 17. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen ne izgulj, pont elég az 1-2 köszönő szó. Mamám 2 évig volt pelenkázadandó, ágyhozkötött. Szerettem őt nagyon. Agyilag helyen volt, meg tudtuk beszélni. Fájt a szívem érte, de ő is, én is fel tudtuk dolgozni ezt.
2016. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól is nagyon félek, nem fog e undorodni tőlem. Fog e kívánni engem úgy ahogy eddig. Autóbalesetem volt, többszörös töréseim vannak, a gerincem is sérült. Eddig három műtéten vagyok túl és még nincs vége.
2016. dec. 17. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld! Engem csak 16x műtöttek. Nemzeti kincs vagyok a sok platinával a testemben. Kitartott mellettem a férjem-akkor.Egész más okból nem vagyunk együtt. De pl.a nagyimat 2 évig pelenkáztam, meg egyebek. Sok erőm elvette, de az, hogy nem szeretem, sosem jutott eszembe.
2016. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor te is voltál hasonló helyzetben sajnos.

Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, neked lett maradandó sérülésed?

Próbálok gyorsan gyógyulni, mert szegény nagyon odavan miattam.

2016. dec. 17. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Lett. Egyik lábam rosszabb, mint a másik, plusz fáj. De szeretem az életet, nem savanyodtam be. Nem igazán van jó élményem párkapcsolatilag, sőt, nincsen. De a fiam szeretem, vele sokat hülyéskedek. A humor gyógyít.
2016. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( Nem lehet egyszerű neked. Mindkét lábam romcsolódott nekem is. Az egyik még kérdéses megmarad e egyáltalán vagy amputálni kell, nem vállaltam eddig, újra műteni fogják 23-án. Ezt az egyet sajnálom hogy a páromnak ezt kell végignézni.
2016. dec. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!