Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nyáron véletlenül megütöttek...

Nyáron véletlenül megütöttek a jobb halántékomnál egy élesebb tárggyal, azóta néha kicsit tompán fáj. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Véletlenül nekiütöttek a fejemnek egy műanyag ketrecet, nem volt nagy koppanás, de azon a helyen, azóta ha megnyomom néha tompán fáj. Ez az eset még júliusban történt, most meg már december van... nagyon félek, hogy valami bajom lett, azt hittem a legutóbb mikor éreztem (talán október), hogy már múlik, de most is mikor odanyúltam még fáj.


Segítsetek kérlek, kicsit hipochonder is tudok lenni, és nagyon félek:/ Szerintetek lehet daganatom van?


Háziorvost hívjam ez ügyben, vagy egyből jelentkezzem be a kórházba?



2016. dec. 21. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos nem agydaganat! :D menny el haziorvoshoz, elküld röntgenre, lehet hogy megrepedt a csont!
2016. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!