Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez okozhat valami problémát?...

Ez okozhat valami problémát? Mi a jele, ha igen?

Figyelt kérdés

Ki fogtok röhögni.

Koleszban székelés után végbélrepedésem lett, kis vérzéssel, meg úgy fáj a fenekm is, kidörzsölt a papir stb. Szobatársak azt tanácsolták fertőtleníteni kell, de kenőcs hiján ugye nem tudtam. Ekkor jött az egyik ötlete: vodkát zsebkendőre, és azt tartsam rá. Meg próbáltam, kb 1 másodpercig bírtam, annyira csipett az alkohol, utána mars ki a szobából a fürdőszobáig a csaphoz lemosni, hideg víz jött, hát úgy kézzel lötyböltem a hideg vizet.

Ettől lehet bajom?

18f



2017. jan. 10. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna ez a vodkás megoldás. Mindenképp el kéne menni ezzel orvoshoz - proktológus - ír fel kenőcsöt, meg táplálkozási tanácsot is ad majd, hogy ne forduljon elő több ilyen.

Azért is kéne megmutatni, mert nem tudjuk mennyire marta fel az alkohol, lehet nem okozott bajt, de ha igen, kellemetlen lesz még pár napig. Kenőcsöt viszont ha felír a doki akkor hamar jobban leszel.

2017. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!