Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tesiórán rosszul érkeztem a...

Tesiórán rosszul érkeztem a lábamra és csak egy nagy reccsenést hallottam mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most a bokám kicsit lila és mind a 2 oldalon fel van dagadva, napközben még nem volt lila és csak egy nagyon kicsit volt feldagadva és tudtam úgy ahogy járni de most már alig megy és nem igazán bírok rálépni

Anyum szerint csak egy ficam de én félek hogy eltört vagy valami hasonló

Ötletek hogy mi lehet?



2017. jan. 30. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos :)
2017. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz mert már fekve sem bírom megemelni 😂😂
2017. jan. 30. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Szalagszakadás lesz nagy eséllyel, ha még rá tudtál állni egy ideig, anyád meg minek diagnosztizál, ha nem orvos?


Amúgy a tesitanár mi a facért nem hívott mentőt vagy vitt orvoshoz?

2017. jan. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert akkor még nem tűnt túl komolynak meg egy osztálytársam aki sportoló azt mondta hogy csak húzódás
2017. jan. 31. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el a balesetire megröntgeneztetni még ma szerintem.
2017. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tesitanárodnak meg pont ezért van kismilliónyi anatómiaórája, hogy nevaz osztálytársra kelljen hallgatni ilyenkor
2017. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak a dokit tidom ajánlani, de szurkolok, hogy ne legyen semmi komoly :)

Amúgy már voltál? Mi lett?

2017. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem kellett elmenni mert mára úgy ahogy rendbejött szóval valószínűleg rosszabbul nézett ki mint valójában volt 😆
2017. febr. 1. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!