Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két hete szakadt el részlegese...

Két hete szakadt el részlegesen a bokaszalagom, tegnapelőtt vették le a gipszet és légpárnás merevítőt kaptam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy most egy mankó segítségével járok, bár tudok anélkül is, de akkor sántítok egy kicsit.Milyen tornákat javasoltok hogy minél hamarabb felépüljek illetve szerintetek megvan rá az esély hogy ugyanúgy tudjak sportolni mint ezelőtt?
2017. febr. 8. 13:36
 1/2 anonim válasza:
Az orvosok nem mondtak semmilyen infót arról, hogy meddig kell ezt hordanod? Amúgy meg fekvő gipszet szedtek le a lábadról? Mert ha igen, akkor még kizárt, hogy szabad lenne terhelni.
2017. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kicsivel több mint egy hónapja nem kell a merevítőt se hordanom, szépen lassan, fokozatosan terheltem a lábam és elégedett vagyok, mert csak nagyon ritkán szokott fájni, akkor is csak pár percig,hétvégén 40km-t bicikliztem,szinte meg sem éreztem,mintha semmi se történt volna :)
2017. ápr. 21. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!