Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen balesetetek volt...

Milyen balesetetek volt aminek nyoma maradt?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy történt veletek valami aminek nyoma volt az arcotokon egy jó nagy seb vagy monokli vagy a testeteken? Vagy eltört valamitek? Köszi a válaszokat.
2017. febr. 8. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
25 éve megszülettem, a szüleim csak balesetnek hívják...én vagyok a nyoma.
2017. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xDDD neee :D
2017. febr. 8. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Motoros baleset után nyílt törés az alkaron. Pár nap kórház és pár hét gipsz után megvoltam. Egy 4-5cm hosszúságú heg maradt a helyén.

Plusz még műtöttek kétszer PTX miatt, úgyhogy három kis heg van még az oldalamon.

Tök jók, lehet velük hencegni. Sikeresen megvédtem egy kosárnyi kiscicát és a barátnőmet egy medvétől majd megküzdöttem egy aligátorral is.

2017. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cápaharapás
2017. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vonatbaleset következtében a bal lábam amputálása.
2017. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Arnold901005 ***** válasza:

Óvodás koromban tanyáltam a biciklivel, beleverve a fejemet a betonkerítésbe, berepedt a homlokom. Máig érezni ott egy kis, 2-3 mm széles árkot, ha az ujjamat rányomom.


'Asszem' kb. 8 éves voltam, mikor a húgommal futkostam és le akartam önteni vízzel (hőség volt), egy befőttes üveg volt nálam, abban a víz és megbotlottam. Hasraestem, persze az üveg ripityára tört és a landolásomkor felvágta az alkarom belső felét, csuklónál. Összevarrták, a heg alig látszik, hiába volt hosszú a seb.


Kamaszként szintén bringás balesetem volt, fékeztem ugyan, de úgy is nekimentem egy fának, leestem az ülésről az ütközéstől, de állva maradtam és a visszacsapódó fém pedál (versenybringa volt) belevágódott a lábamba. Összevarrták, annak a nyoma még látszik.

2017. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ovis koromban fejreestem a lábbal hajtható kismotorommal. Felszakadt az állam, össze kellett varrni. Az a szerencse, hogy alul van a varrás, így szemből nem látszik.


A csuklómon van egy égésnyom, mert amikor az arcüregemet melegítettem az infralámpámmal, valahogy a kezemet rátettem véletlenül. Sokszor volt arcüreggyulladásom, ezért kellett melegíteni a lámpával. Utáltam.


Az egyik ujjamba nagyon mélyre bevágram késsel, pedig csak egy kenyeret vágtam fel. A mai napig másmilyen színű ott a bőröm.


Eddig szerencsére ennyi. :D


20N

2017. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!