Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet agyrázkódásom? (többi lent)

Lehet agyrázkódásom? (többi lent)

Figyelt kérdés
1 hete jöttünk hazafelé autóval és belénk jöttek fékezés nélkül.Senkinek nem lett semmi baja.Én se fejeltem le semmit de azóta alig érezhetően fáj a fejem.Háziorvosnál voltam ő azt mondta akkor menjek a sürgösségire ha rosszabodik de nem rosszabodott ugyanúgy van.Meg egy kicsit fáradékonyabbnak érzem magam.Szerintetek mi az oka? Mit tegyek?

2017. febr. 15. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem fejeltél le semmit akkor hogy lett volna agyrázkódásod? Nem értem.

Időjárás, betegség, stressz, stb... ezek közrejátszhatnak abban hogy fáradékony vagy és alig érezhetően fáj a fejed.

2017. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akkor lett volna agyrázkódásod. Ha lett is volna, már nem lenne tőle semmi bajod. Nekem is fájt az elmúlt két-három napban a fejem, a hirtelen lehűlés az oka.
2017. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 te te te ***** válasza:
52%
az agyrazkodas nem mindenkepp egy eros utes hatasara tortenhat. Az is megeshet hogy nagyon hirtelen megall az auto egy az ember elorecsuklik, de a biztonsagi ov megfogja, es megrazkodik. En ezt is realisnak tartom. Viszont en sem hiszem hogy agyrazkodasod lenne, ahhoz az elejn meg rosszabbul kellet volna lenned, hogy ilyen elhuzodo legyen.
2017. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!