Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez a gipszelés így jó?

Ez a gipszelés így jó?

Figyelt kérdés
Megkaptam a járógipszemet (külboka törés miatt), de a lábamra a gipsz alá csak egy olyan valamit húztak, mint egy harisnya és arra már a gipszet rakták. Így meg nagyon keménynek érzem a gipszet most már ,amikor terhelni próbálom. Ezt nem szokták belülről gézzel vagy valahogy rendesebben kipárnázni? Másnak is így tették fel? Nem baj ez? Menjek vissza az orvoshoz?

2017. febr. 16. 14:32
 1/3 anonim válasza:
Ha rendes gipszet kaptál akkor az úgy jó! Nekem könnyített van fenn. Az alá tettek valami puha anyagot+a harisnya szerű is fent van.
2017. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktak felrakni alá tekercselt papírvattát is. Nem tudom, miért nem raktak.
2017. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszamentem panaszkodni. Leszedték a gipszet és tekkek fel újat, most nekem is tettek a harisnyára gézvatta tekercset vagy mit és arra tették a gipszet. Elnézést nem kértek. Még én éreztem magam rosszul, hogy nyavajogni mertem. Véresre törte a gipsz a bokámat. Most már jó így, csak orvoshoz ne kerüljön az ember ma Magyarországon.
2017. febr. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!