Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fiúk! Titeket zavarna? (tobbi...

Sweete02 kérdése:

Fiúk! Titeket zavarna? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A jobb combomon kivul van egy nagyobb méretű anyajegy. Nem dudorodik ki, de sötét nagyon. Kb 4 éve nem hordok semmi alul rövid ruhadarabot, mert nagyon szégyenlem és undorítónak találom. Ez az egy amiért a nyarat se várom soha. 16/L
2017. febr. 24. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem ebben mi zavar téged?!

Még szexi is tud lenni.

De ha töltesz fel rola kepet akkor majd a fiúk megmondják :)

Egy anyajegy miatt ne érezd magad rosszul.

Másnak nagy műtéti hege van és nem zavarja.

2017. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi probéma vele. Ellentétben az aggyal. Az nem látható, de ha valakinek hiányzik, azt nagyon meglátni.

Neked pedig nincsen mit szégyelned, de azért a naptól véden kell.

2017. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tök hülyeség! Ne foglalkozz vele!

Szexinek mondjuk nem tartok egy anyajegyet egy lábon, mert egyáltalán nem érdekel, de nem is vagyunk egy korosztály, viszont 16 évesen sem érdekelt ilyesmi.

Komolyan azt gondolod, hogy ez számít, hogy ettől lehetsz te kevesebb? Egy anyajegytől? :D :D :D

Senkit nem érdekel rajtad kívül, nem szempont. Hogy lehetne egyáltalán? Jesszus!

Én meg erre azt mondom, hogy győzz meg arról, hogy bárki is tud változtatni a véleményeden, mert én úgy gondolom, hogy nem. Jól gondolom?

2017. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15-20.000 Ft-ért bármelyik börgyógyász leszedi. De minek?
2017. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!