Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen gyerekkori sérüléseid,...

Milyen gyerekkori sérüléseid, baleseteid voltak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beleléptem egy rajzszögbe.
2017. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Psycho ***** válasza:
100%
4-5 éves lehettem, amikor beleestem egy rózsabokorba. Néhány tüskét úgy kellett kipreparálni belőlem.
2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Kéztörés: elestem a jégen.

Lábtörés: szánkóztunk.

Meg persze számtalan zúzódás, vágás, stb. Pl. egyszer mezítláb beleléptem egy törött sörösüvegbe. Az elég durva volt.

Mi még nem a szobában ülve nőttünk fel. :)

2017. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Werchy11 válasza:
100%
Játékmotorral legurultam a pincelépcsőn. Kéztörés lett belőle😂
2017. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

a térdeim mindig le voltak zúzva :)

főként bicajozás miatt, de a görkorival is szerettem balesetezni :D

volt hogy utánamkiabáltak biciklizés közben, én meg hirtelen minden féket behúztam.. és repültem előre :)

Csontom szerencsére sosem tört el, és a sebeimet mindet imádtam, mert tudtam, hogy előtte milyen jól éreztem magam

2017. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy mai gyerek vagyok úgymond de azért nekem is kijárt eléggé.😂

13-14 evesen ez is csoda sztem😂😂

Először is felvágta a lábamat egy kő. De szó szerint bokától térdig. 3 éves lehettem.

Kövi felvágta a talpamat egy kagyló. Be kellett kötözni hogy ne vérezzen.

Biciklizés közben elesettem kiment a bokám egy hétig nem tudtam járni.

Aztán leestem a diófáról egy könyebb agyrazkodassal megúsztam.

Ezek aprobbak de jókon még; vérzett a fülem és a matek könyvem is olyan lett, elvágtam az ujjam annyira hogy 2 oldalt újra kellett írnom a füzetemben mert csupa vér volt. Ezen kívül persze volt egy csomó kisebb vágás és horzsolás.

De most jönnek a kedvenceim😂😂

Tesóra kézállas barátnőm hátam mögött volt és bumm a kezemet megrúgta. 1 hét gipsz karácsonyra. 2 hét után a másik barátnőm burr 2 kosárlabda közé szorította a rossz kezem. Zúzódás 1 hónap múlva újabb rúgás és felkötni írás tilalom 2 hét.

Majd az rossz kezemre rá is estem. Osztálytársam csikizett,lökdösött földrajz óra középén és es egyszer csak lesetem. Azért a fájdalom annyit ért amennyire leszidtak😂(amúgy jóban vagyunk és bocsánatot is kert

Na és a kezemet most sem tudom használni rendesen. De ez nem állít meg a kezenallasokban, cigánykerekekben stb.

Hát úgy az érdekesebb és súlyosabbak ennyi lett volna.

2018. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!