Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Miért fájhat a térdem ilyen esetben? (baleset, hosszú)

Gördeszkás balesetem volt, kettő és fél hete esés következtében a bal térdem bal oldalát érte ütődés. Akkor pillanatnyilag nem fájt, inkább másnap reggelre ért utól a fájdalom. Mozgáskorlátozottság nem alakult ki, csak az ütődés helyén nyomásérzékenység, és bal oldalt a hajlatban ( ha jól tudom külső oldalszalag ) -nál éreztem fájdalmat. A közeli kórházban megröntgeneztek, aztmondták hogy semmi bajom, nem is értik miért mentem. A fájdalmaim némi kenőcsözés és vizes borogatás után elmúlt.

Tegnap este csináltam 3 trükköt, ami felugrással járt, és a leérkezés után ismét beindult a fájdalom a hajlat oldalsó részén.

A traumatológiára feleslegesnek tartom, hogy visszamenjek.

Mit gondoltok, gyógyulási idő? Vagy egyébként mi lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gördeszka, deszka, sérülés, baleset, esés, térd, térdszalag, férfi, kórház, traumatológia

2017. ápr. 11. 16:28  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem pihentesd egy kicsit több ideig!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. ápr. 11. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Körülbelül mennyi ideig? Szerintem egy két napon belül újra megszűnik a fájdalom, és azzal a felelősségérzetem is. ( :D )

Esetleg az úszás, futás jó ötlet lenne?

# 2/5Időpont 2017. ápr. 11. 23:00 Privát üzenet
Hát előtte azért menj el még egyszer megnézetni!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. ápr. 12. 16:21 Privát üzenet

Ha nem halsz bele a fájdalomba, bem lehet túp nagy a gond. Futást nem ajánlanék, tényleg pihentesd, meg nyomatékosan ajánlom, hogy nézz körül (ár, funkció) és szerezz be egy jó térdrögzítot tudom, hogy a jo az drága, de megéri). Én ipyesmit ajánlok:

Ez még az olcsobbak koze tartozik:

[link]

Ez meg dragabb sajnos, de profibb:

[link]

Azért még nézz korul más honlapokon is.

Remelem segitettem!

B

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2017. ápr. 12. 17:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Épp most voltam gyógyszertárban, pólyát vettem, majd ezzel próbálom betekerni. A rögzítő jó ötletnek tűnik.

# 5/5Időpont 2017. ápr. 12. 17:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ősszel volt egy balesetem, kéne egy kis segítség (? )
Mennyit kell ált. Várni a baleseti sebészeten ha lábtörés gyanújával megyek röntgenre? És a gipsz felrakása mennyire hosszú és kellemetlen dolog?
Allokepessegi problemak:Mivel allithatnam ujra vissza egy baleset utan, hosszu ido kihagyassal?
Hogy viselnétek, ha a párotok hosszú időre kórházba kerülne, ráadásul kómában is lenne napok óta? Mit tennétek? Hogy tennétek túl magatokat rajta?
Hosszú haj pártiak: ha baleset miatt nem tudnád többé eléggé felemelni a karodat, ahhoz, hogy frizurát készíts, inkább levágatnád a hajadat?
A 4-es út valóban olyan veszélyes, mint aminek mondják, vagy csak azért nagy rajta a baleseti statisztika, mert nagyon hosszú út, ezért sok helyen előfordulhat baleset?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!