Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fájhat a térdem ilyen...

Miért fájhat a térdem ilyen esetben? (baleset, hosszú)

Figyelt kérdés

Gördeszkás balesetem volt, kettő és fél hete esés következtében a bal térdem bal oldalát érte ütődés. Akkor pillanatnyilag nem fájt, inkább másnap reggelre ért utól a fájdalom. Mozgáskorlátozottság nem alakult ki, csak az ütődés helyén nyomásérzékenység, és bal oldalt a hajlatban ( ha jól tudom külső oldalszalag ) -nál éreztem fájdalmat. A közeli kórházban megröntgeneztek, aztmondták hogy semmi bajom, nem is értik miért mentem. A fájdalmaim némi kenőcsözés és vizes borogatás után elmúlt.


Tegnap este csináltam 3 trükköt, ami felugrással járt, és a leérkezés után ismét beindult a fájdalom a hajlat oldalsó részén.

A traumatológiára feleslegesnek tartom, hogy visszamenjek.


Mit gondoltok, gyógyulási idő? Vagy egyébként mi lehet ez?



2017. ápr. 11. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pihentesd egy kicsit több ideig!
2017. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Körülbelül mennyi ideig? Szerintem egy két napon belül újra megszűnik a fájdalom, és azzal a felelősségérzetem is. ( :D )

Esetleg az úszás, futás jó ötlet lenne?

2017. ápr. 11. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát előtte azért menj el még egyszer megnézetni!
2017. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem halsz bele a fájdalomba, bem lehet túp nagy a gond. Futást nem ajánlanék, tényleg pihentesd, meg nyomatékosan ajánlom, hogy nézz körül (ár, funkció) és szerezz be egy jó térdrögzítot tudom, hogy a jo az drága, de megéri). Én ipyesmit ajánlok:


Ez még az olcsobbak koze tartozik:

[link]


Ez meg dragabb sajnos, de profibb:

[link]


Azért még nézz korul más honlapokon is.

Remelem segitettem!

B

2017. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp most voltam gyógyszertárban, pólyát vettem, majd ezzel próbálom betekerni. A rögzítő jó ötletnek tűnik.
2017. ápr. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!