Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van valami módszer amitől a...

Meechy Darko kérdése:

Van valami módszer amitől a törött kezem minnél hamarabb megerősödik / használható lesz?

Figyelt kérdés
Aprilis 9.-én tört el bal kezemben az orsócsontom még az nap megműtötték (megtűzték két dróttal) be is gipszelték, a gipszet most 10.-én vették le belett fáslizva azt mondta az orvos hogy használhatom csak ne nagyon terheljem súlyt ne nagyon emeljek ilyenek, a drót bent maradt azt mondták, 31.-én kell visszamennem csinálnak egy röntgent a drótról annyit mondtak hogy megszokták vele várni a két hónapot hogy kivegyék. Csak az a helyzet , hogy már nagyon mozognék valamit kosárlabdázom ez a sérülés is meccsen történt velem minnél hamarabb szeretnék újra játszani , illetve edzőterembe is jártam az is eléggé hiányzik.

2017. máj. 15. 00:56
 1/4 A kérdező kommentje:
16/f
2017. máj. 15. 01:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Ööö... és nem utaltak be gyógytornára?...:-O

Van, aki 1 évig is jár, vagy amíg szükségét érzi.

De nekem végülis attól jött rendbe (boka), hogy visszamentem balettozni. Tehát elmész úszni, vagy ilyesmi, amivel használod mint szoktad, rendeltetés szerűen.:)

2017. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, én 5 hónapig jártam gyógytornára, de sehogy se lett az igazi, és aztán mentem vissza balettozni.

3féle foglalkozásra is kellett menni gyógytorna keretén belül az egyik vizitorna volt, volt a kórházban medence.

2017. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyógytornára még nem kaptam beutalót, gondolom majd a drót kiszedése után :D
2017. máj. 15. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!