Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek milyen "élmény" volt...

Kinek milyen "élmény" volt gipszben lenni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az ujjaim voltak begipszelve, de gyűűűűűlöltem!!! Viszketett, büdös volt, idegesített, nem tudtam íri, semmi hétköznapi tevékenységet nem tudtam megcsinálni normálisan. El nem tudom se nem akarom elképzelni, hogy milyen érzés lehet, ha valakinek a karja vagy akár a lábát kell begipszelni... Wahh....!! Még a gondolat is elborzaszt.
2017. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. Az egesz karomat be kellett gipszelni, honaljamig ert. Nem tudtam semmit csinalni azzal a kezemmel.
2017. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A bal kezem 3x volt gipszelve a jobb 2x a bal lábam 1x fekvőgipszben.

Gyűlöltem , jobb kezes vagyok , így a legelviselhetőbb az volt amikor a bal kezem volt gipszelve.

2017. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legrosszabb a fekvő gipsz volt , eléggé pörgős személyiség vagyok , nem nagyon tudok egyhelyben maradni , azzal meg csak a wcre tudtam menni nagy nehézségek árán.
2017. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 beccalino válasza:
Attól függ mettől,meddig vagy gipszben,és mennyi ideig.Gondolom Te is el tudod képzelni,hogy ha valaki nyaktól lábig van gipszelve egy súlyos baleset után,neki milyen "élmény" lehet,vagy esetleg annak aki "csak" a kisujját törte el,és arra kapott rögzítést (gipszet)
2017. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vevi94 válasza:

Nekem felesleges gipszeim voltak xd

Csuklóalagút szindrómám van már valószìnűleg mind a két kezemben és először inhüvelygyulladásnak nézték.Havi rendszerességgel váltakoztak a kezemen a gipszek :)

Kellemetlen élmény volt. Nem lehetett tőle aludni, ha kellett hanem viszketett és mikor levették elég kellemetlen szagokat éreztem.

De annyi előnyt elmondhatok hogy megúsztam a dolgozatokat és témazárókat na meg otthon a házi munkát :D

2017. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én "áldott jó" gyerek voltam, így szó szerint minden évben begyűjtöttem legalább egy csonttörést. Az esetek többségében ez nem akadályozott abban, hogy másnap ugyanúgy csináljam a hülyeségeimet a hasonszőrű haverokkal. De akkoriban a többiek is így voltak. Megismertük a fájdalmat, s így már nem féltünk tőle. Mire kontrollra kellett mennünk, a gipsz a felismerhetetlenségig mocskos szokott lenni. :-))
2017. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én leginkább kellemetlennek mondanám. Nekem az alkarom volt begipszelve. Állandóan viszketett a bőröm a gipsz alatt, fürdésnél, öltözködésnél is elég zavaró volt.
2017. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!