Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vagdosás utáni hegeket hogyan...

Vagdosás utáni hegeket hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki. 1 hónapja történt. Hogyan tudom minél hamarabb eltüntetni? Tudom. Lehet hogy teljesen nem fog eltünni. De jön a nyár és így nem tudok rövidnadrágot felvenni. Légyszives kíméljetek a megjegyzésektől. Tudom hogy hülyeséget csináltam.



2017. máj. 27. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

Hiaba mondod azt, hogy kimeljuk a megjegyzeseket, akkor sem lehet megallni... mar bocs hogy ezt mondom, de ha osszetudtad magad vagdosni, akkor viseld is el hogy ott van.

Naximum halvanyulni fog valamennyit, de eltunni nem.

Gratulalok.

2017. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felesleges megjegyzést. Írtam hogy hiba volt. Megbántam. De te nem tudod hogy milyen időszakon mentem/megyek át így nem kellene ítélkezni. Azt is tudom hogy nem fog teljesen eltűnni. Ha nem tudsz tanácsot adni akkor kímélj meg a felesleges ész osztástól. Köszi
2017. máj. 27. 16:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet eltüntetni. Nekem is vannak hegeim, nem vagdosás miatt, egészen kiskoromtól fogva. Soha nem fog eltűnni, eltüntetni sem lehetséges.
2017. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Vállald fel. Nekem ennél sokkal durvább hegek is vannak az egész combomon, de senki miatt nem fogok hosszúgatyában megrohadni (nyilván más, ha nem látszhat, akkor nyilván fekete harisnya vagy hosszú naci), ez is hozzám tartozik, pedig már évek óta abbahagytam és meg is bántam. De akkor is hozzám tartozik. :)

22/l

2017. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De hogyan tudom gyorsítani a gyógyulást?
2017. máj. 27. 17:04
 6/18 anonim ***** válasza:
14%

Elso vagyok.

Lehet nem tudom, de nem id erdekel.

Te sem tudod en mint mentem keredztul 15 evesen, megsem nyultam a pengehez.

Mi lehet a legnagyobb bajod? Az hogy megteremtenek a segged ala mindent a szuleid? Vagy az hogy annyi a dolgod hogy tanulj?

Azert kislany jo lenne ha megvalogatnad a szavaidat.

Nem bantani akarlak, de ne sajnaltasd magad. Ha bajaid vannak akkor lepj tul rajta es tanuld meg kezelni, vagy menj el szakemberhez. Vagy egyszerubb ossze-vissza vagni magad? Hat te tudod.

2017. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha már a hegesedés megtörtént, akkor semmit se tehetsz. Hegesedés előtt jó a Bepanthen krém.

Még annyi, hogy én pl. tetkót fogok csináltatni, az alkaromra is meg a combjaimra is. :)

2017. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

Vállad fel (nyáron).

Mert majd jön a hideg (tél) ismét.


Lábjegyzet:

(aki komolyan így kedvel és megért, hogy látszik rajtad a múlt jegyei, így is szeretni fog.

Jobb esetben lehet, hogy leszoksz a vagdosásról, mert elballagtat - kéz a kézben egy pszichológushoz és így is elfogad.)

Szerencsés lehetsz, ha többé sosem fogod vagdosni magad.

Mert megértetted, hogy a vagdosásnak lényegében zsákutca a vége.


Gondolkodtam, hogy az első két mondat után írjak e lábjegyzetet, vagy ne?

Jobbnak láttam, ha írok.

2017. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Ismét mondom hogy nem tudod hogy milyen életem van. De nem az amit te leírtál és elképzelsz. Tedd meg azt a szivességet hogy nem ítélkezel az életemen mert nem jártál a cipőmben. Én meg nem értem hogy miért kell ítélkezni ha nem is ismersz.
2017. máj. 27. 17:16
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

Tudod mit jelent itelkezni?😃

Megint sajnaltatod magad csak. Masnak is van a vilagon szar elete, megis megkuzdottek vele.

2017. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!