Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két napja bevertem a fejemet,...

Mayuri4486 kérdése:

Két napja bevertem a fejemet, lehet ennek súlyosabb következménye?

Figyelt kérdés

Szóval, két napja elestem, és bevertem hátul a fejemet, valószinüleg elég erősen. Ami azt illeti, érzem ott a púpot, és fáj is, ha nyomogatom. Egyéb panaszom nincs, nem szédülök, de mivel félek, hogy komolyabb bajom lehet belőle és egy ideig nem is szeretnék orvoshoz menni, hátha néhány héten belül elmúlik. Esetleg tanács, hogy mivel borogassam, vagy hogy begyógyul-e hamarosan?

A válaszokat előre is köszönöm



2017. jún. 5. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mást nem tudok tanácsolni, mint hogy menj el az orvoshoz.Nem a külső púp miatt kell aggódni, hanem azért, hogy ne legyen vérrög, vagy vérzés az agyadban, amit mindenképp ki kell zárni, és azt csak egy orvos tudja megtenni.
2017. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Igen, lehet belőle probléma, elég súlyos probléma, ami 24-48 belül ki is alakulhat. Mindenképpen menj el orvoshoz.
2017. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, igaz örülni fognak az SBO-n így két nap után, de menj most be, ott egyből lesz CT. AZ jó jel, ha nem szédülsz, nem hánytál, nincs látás zavar, nem ájultál el, de ahogy az első írta vérrögök lehetnek.
2017. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

S ha elmegyek egy ilyen vizsgálatra, mire számithatok?

Ha esetleg nem túl komoly, gyógyszert kapok rá, ha viszont igen, amit tényleg nem szeretnék, milyen beavatkozások jöhetnek szóba?

2017. jún. 6. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kapsz ha nincs gond. Ct és ennyi. Persze ha talàlnak valamit akkor tovább küldenek, azt így nem.lehet megmondani. Amúgy 3 nap utàn sürgősségire ne menj szerintem, az nem azért van, nem lesznek kedvesek, főleg ha bubon kívül màs bajod nincs. Szerintem már ne menj sehova.
2017. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!