Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap éjszaka, nagyon rossz...

Tegnap éjszaka, nagyon rossz pózban aludhattam, mert reggel mikor felkeltem, és felemeltem volna a bal karom, nagyon belehasított a vállam, és azóta fáj. Mit tegyek? Szükségem lenne a vállam sürgősen.

Figyelt kérdés

A vállizmom, elülső, és oldalsó feje között, belül annyira fáj, hogy alig találok olyan pozíciót, amiben nem fáj. Tegnap napközben aránylag elmúlt, persze nem végeztem fizikai munkát, mert vizsgáztam, de éjszaka, megint alig tudtam aludni, mert mindenhogyan fájt. Ilyen még nem volt velem, és mivel sportoló vagyok, és gyorsan szükségem lenne a bal vállamra!


Menjek masszőrhöz, vmi krém? Amivel legalább felgyorsíthatom esetleg a gyógyulást, hogy ne két hétig legyen használhatatlan?


19F


2017. jún. 7. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha sportoló vagy akkor tudnod kéne hogy tornáztatni kell és kimozgatni. Vagy rakatsz rá kineziotape-t. Ennyire egyszerű.
2017. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!